Вівторок, 28.01.2025, 23:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування | Реєстрація | Вхід
                       


Ресурсний центр громад

Веселівського
району

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 41

Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту
  • Управління економіки Веселівської райдержадміністрації
  • Місцевий розвиток орієнтований на громаду
  • Веселівські відомості
  • Новини Веселівського району





  • GISMETEO: Погода по г.Весёлое 

    Вимоги до змісту проектів та програм

    Технічне завдання на підготовку проектів ВсеукраЇнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

    Технічне завдання Конкурсу визначає категорії його учасників, головні вимоги до змісту проектів, конкретизує їх тематику та визначає максимальний розмір гранта за кожною категорією конкурсного відбору.

    Категорії учасників та максимальний розмір гранта

    1-а категорія. Проекти (програми) органів місцевого самоврядування сіл, селищ.

    Максимальний розмір гранта – до 100 000 грн.

    2-а категорія. Проекти (програми) органів місцевого самоврядування міст, районів, районів у містах з населенням до 50 тис. жителів.

    Максимальний розмір гранта – до 200 000 грн.


    3-я категорія. Проекти (програми) органів місцевого самоврядування міст, районів, районів у містах з населенням від 50 тис. до 100 тис. жителів. 

    Максимальний розмір гранта – до 500 000 грн.

    4-а категорія. Проекти (програми) органів місцевого самоврядування міст, районів, районів у містах з населенням понад 100 тис. жителів. 

    Максимальний розмір гранта – до 1 000 000 грн.

    5-а категорія. Проекти (програми) органів місцевого самоврядування міст з населенням понад 1 млн жителів, областей, Автономної Республіки Крим.

    Максимальний розмір гранта – до 1 500 000 грн.

    Головні вимоги до змісту проектів (програм)

    Зміст проектів (програм) має передбачати:

    - розробку методології інноваційних підходів до вирішення питань місцевого значення на території відповідного села (селища), міста, району та області;
    - здійснення окремих організаційно-технічних заходів, виконання яких має суттєво вплинути на поліпшення життєдіяльності певної територіальної громади або сукупності територіальних громад;
    - підвищення рівня безпосередньої участі жителів у здійсненні місцевого самоврядування;
    - використання сучасних управлінських технологій;
    - запровадження нових механізмів розв'язання проблем територіальних громад на базі ринкових відносин та демократичних принципів;
    - врахування пріоритетних напрямів програм соціально-економічного розвитку регіону на поточний рік, програм регіонального розвитку, визначених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2015 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2006 № 1001;
    - бюджет проекту має передбачати фінансування з місцевого бюджету, державного бюджету (фонду Конкурсу) та з боку організацій-партнерів. Обсяг очікуваного фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 80 відсотків загального бюджету.

    Детальний опис інноваційної пропозиції здійснюється в разі потреби, якщо проект передбачає технічну або іншу інновацію (продукт, послугу), розробку окремих методологічних елементів, які суттєво впливатимуть на ефективність здійснення трансформаційних перетворень в окремій сфері життєдіяльності територіальної громади, або сукупності територіальних громад. Це може бути: реформування житлово-комунального господарства (зміна економічних відносин, демонополізація надання послуг, впровадження нових механізмів надання послуг, впровадження зарубіжного досвіду тощо1); розробка плану реструктуризації окремого комунального підприємства; формування надійних джерел надходжень до бюджету розвитку; розробка усталених місцевих процедур у сфері соціально-економічного розвитку, фінансовій, майновій та інших сферах життєдіяльності територіальної громади або сукупності територіальних громад тощо.

    Виконання проекту (програми) в окремих випадках має передбачати розробку та ухвалення органами місцевого самоврядування відповідних нормативно-правових актів. 
    1 Увага! Модернізація житлово-комунального господарства не може вважатися інноваційним заходом.

    Джерело: http://municipal.gov.ua

    Copyright RZGVR © 2025